KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 11211250
nr 1121 1250
Träskulptur
Ängel, höjd: 64 cm, längd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 augusti 2017
kl 19:03:47
100 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)