KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 11211250

nr 1121 1250

Träskulptur

Ängel, höjd: 64 cm, längd: 80 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 augusti 2017
kl 19:03:47